Doprava psíka, ale bez majiteľa?

Tomáš, jeden z našich šoférov s nami podelil o MILÝ príbeh:YT

S manželkou sme oslavovali Silvester v Maďarsku. Mali sme ešte jedno voľné miesto, tak sme si hogy zverejnili na www.motar.sk . Zvykol som označiť “férfi zviera je akceptované” , ale toto som už vôbec nečakal: Jedna pani chcela Foglaljon miesto, ale len pre svojho miláčika. Mala psíka u exmanžela egy chcela aby sme ho jej zobrali. Pár prišiel na miesto Franciaágyas, dal psíka do auta, vyplatil cestovné a pani čakala naňho na mieste stretnutia.

Nevedel som čo povedať na jej prosbu, ale argumentovala s tým, že som mal napísané v inzeráte, že si zoberem aj Malé zvieratká … 🙂

– Ale to znamená, že si spolujazdec môže zobrať így sebou aj zvieratá – povedal som. MATE nejaký transportný doboz pre psa? Akého plemena je?

– Je to Yorkshire terrier . Je veľmi priateľský, úplne čistotný, akceptuje každého egy  pravidelne cestuje s týmto spôsobom …

Dohodli sme sa v tom, že ak bez problémov nastúpi do auta egy nerobí žiadny probléma tak si ho zobereme. S manželkou sme sa rozhodli, že ona bude sedieť így psíkom vzadu. Vedľa MNA sedel jeden Chalan. Pes okamžite skočil do auta, majiteľ km dal Psie veci, povedal nám jeho meno a rozlúčili sa.

Hneď, keď sme vyrazili, psík šplhal na predné sedadlo a do konca cesty sedel na kolenách spolucestujúceho chalana.  V cieľi privítal svojho majiteľa.

Teraz môžem povedať, že u MNA doslovne: “Malé zvieratá akceptované.”: D

Ďakujem za zážitok!

Tomáš

Ak aj Ty Mas podobný zaujímavý príbeh, tak neváhaj, podeľ sa o tom aj s nami. Pošli nám na  info@motar.sk
Mas voľné miesto? Podaj svoj ​​Inzerát egy šetri! Hľadáš sofera na komfortnú jazdu?   Tak hľada j   medzi ponúk šoférov!

 

Komentárov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website