Moja prvá cesta s Motar.sk

Moja prvá cesta s MotáromPrvá láska, prvý psík, prvý výlet k moru, prvé auto … V Živote “prvé” veci majú zaujímavý vplyv na náš život. Zažijeme Niečo Nové, CO sme dovtedy nikdy nestretli, a ktoré môžu mať dlhodobý vplyv na náš život.

Júlia počula o Motar.sk  od svojej známej, ktorá chodieva na všetky Fesztivál s Motar.sk. Po uplynutí jedného mesiaca Júlia sa rozhodla navštíviť svojich rodičov. Pozrela si na Motar.sk CI sa nájde niekto, KTo által jej mohla zviesť csinálni tej Malej Dedinky, kde rodičia bývajú.

Nechcela Verit vlastným očiam, keď uvidela, že okrem jej aj nikto iný IDE Tej istej dediny. Najprv mala obavy CI je to dobrý nápad cestovať s ľuďmi ktorých nepozná. Ale keď už lepšie spoznala systém dozvedela sa, že Vďaka spätnej väzby nájde všetky dôležité informácie o vodičoch. Także sa zaregistrovala egy rezervovala svoje miesto.

Szófér km zaslal GPS súradnice egy fotku o mieste stretnutia.

Počas celej cesty sa dobre porozprávali egy Vodič ju odviezol až k domu. Tak sa jej zapáčila systém spolujazdy Motar.sk, že sa rozhodla cestovať autostopom aj naspäť domov. Nielen peniaze, ale aj čas ušetrila egy dostala domov bezpečne s dobrými zážitkami.

Komentárov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website