Vernostný program pre opakovaných cestujúcich

vernostny program motar

Sme radi, že  viacerí máte dobrý vzťah so spolucestujúcimi. Vďaka sympátií niektorý spolujazdec Ťa vybere viackrát a  po čase  sa stane stálym spolucestujúcim.

 

Keď spolujazdec už viackrát cestoval s tebou, tak môžeš mu darovať jednu jazdu zadarmo. Napríklad zadáš, že každá 10. jazda je zadarmo u teba. Takže pravidelne s Vami cestujúci spolujazdci budú ešte lepšie motivovaný, aby cestovali s Tebou. Tiež bude to dobrá motivácia pre Tvojich nových spolujazdcov, aby zvolili znova Teba.

Samozrejme nastavuješ to Ty, že koľkáta jazda bude u Teba vždy  zadarmo pre toho istého spolujazdca (koľkokrát musí spolujazdec cestovať s tebou, aby mal nárok na bezplatnú jazdu).

Ak chceš poskytnúť svojim spolucestujúcim jazdu zadarmo, tak to vieš nastaviť nasledovne: “Osobné menu” —— “Nastavenia” —— “Zľavy” —— “Nastavenie zľiav”.

Ak si nastavil zľavu (napríklad každá 10. jazda je zadarmo), tak to bude fungovať nasledovným spôsobom:

V prípade rezervovania miesta systém kontroluje či spolujazdec už cestoval s tebou aspoň 9-krát. Ak áno, tak jeho nasledujúca cesta bude zadarmo bez ohľadu na to, či to bude jeho 11., 25., alebo 118. jazda s tebou.

Potom čítač sa stornuje a spolucestujúci bude platiť za 9 jázd a zase tá 10. jazda bude zadarmo.

Tí cestujúci, ktorí z minulých ciest majú nárok na bezplatnú jazdu, budú informovaný v e-maili. Ak cestujúci s Tebou necestoval 10-krát, len 3-krát, tak ten ešte musí 6-krát cestovať s tebou, aby jeho potom nasledujúca 10. cesta bola u Teba zadarmo.

Keď cestujúci má nárok na bezplatnú jazdu u niektorého šoféra, tak dostane o tom e-mail. V prípade ak cestujúci rezervuje miesto u neho, tak pri rezervácií bude im účtované 0 Eur (v prípade keď rezervuje miesto len pre seba). V tom prípade ak rezervácia sa uskutočňuje pre viac osôb, tak celková suma jazdy bude znížená s cenou jednej jazdy. Okrem e-mailu o tom cestujúci sa môže informovať v menu “Moje rezervácie”. Šofér takisto nájde tie informácie vo svojom konfirmačnom e-maili a pritom správna cena sa objaví aj pri mene rezervujúceho s kliknutím na “Počet mojich aktuálnych spolujazdcov”.

Ponuka šoférov, ktorí poskytujú túto možnosť budú označené s malým ikonom.

Prajeme Vám príjemné plánovanie vernostného programu a veľa vernostných spolucestujúcich.

Samozrejme aj naďalej čakáme Vaše návrhy rozvoja na info@motar.sk!
Ešte nemáš stálych cestujúcich?  Začni ich zbierať dnes, podaj svoj inzerát!

Si zvedavý  kto poskytuje vernostný program pre teba? Nájdi šoféra a skontroluj v cestovnom poriadku autostopu.

Komentárov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website